.
Streda 14. novembra 2018     

Prihlásenie
Home Operačný program vzdelávanie
Operačný program vzdelávanie Tlačiť E-mail
Napísal projekt_admin   
Utorok, 05 Január 2010 10:55
Racionalizácia vzdelávania na Trnavskej univerzite v Trnave. Rozvoj inovatívnych foriem vzdelávania v študijnom programe Učiteľstvo predmetov matematika a informatika
 • OPV-2009/1.2/01/-SORO
  Inovatívne formy vzdelávania v transformujúcom sa univerzitnom vzdelávaní. Skvalitnenie vysokoškolského vzdelávanie prípravou nových študijných programov. Na Právnickej fakulte vznikne študijný odbor Medzinárodné a európske právo. Na filozofickej fakulte vzniknú dva študijné programy. „Mediavalistika“ a „Kognitívne štúdia“.

 • OPV-2009/1.2/01-SORO
  Zefektívnenie správy a riadenia univerzity využitím moderných technológií, konkrétne  zavedenie  informačného systému pre správu a manažment, ktorý zefektívni správu procesov, správu elektronických dokumentov, správu registratúry a správu elektronických formulárov.

 • OPV-2009/1.2/01-SORO
  Rozvoj virtuálnej univerzity - Tvorba a inovácia študijných programov s využitím moderných foriem vzdelávania. Zavedenie elektronického a kombinovaného vzdelávania na vysokej škole prostredníctvom využitia informačných technológií.
 • OPV-2010/1.2/02-SORO
 • Racionalizácia vzdelávania na Trnavskej univerzite v Trnave. Rozvoj inovatívnych foriem vzdelávania v študijnom programe Učiteľstvo predmetov matematika a informatika
Posledná úprava Utorok, 25 Jún 2013 08:51
 
bottom


© 2010 Trnavská Univerzita v Trnave, všetky práva sú vyhradené.